Aan het eindexamen namen 35 leerlingen deel nl. 23 jongens en
12 meisjes. Aan 8 leerlingen (3 jongens en 5 meisjes) kon geen
getuigschrift worden uitgereikt, zoodat 20 jongens en 7 meisjes
een diploma verwierven, waarvan 13 plaats namen in de 4e klasse.
Tabel VI geeft de namen, de geboorteplaats, den leeftijd en het
beroep der geslaagden, benevens de vakken van onderwijs, waar
voor zij een diploma verwierven.
TABEL VI.
Namen
Geboorte
plaats
Leeftijd
Beroep
Vakken van
onderwijs
Biermans, Marga
Breda
4- 2-'14
kant. bed.
v.v.
Bruyn, Feitze de
Breda
21- 3-'13
borduurw.
v.v.
Bruyn, Ptrus de
Breda
13-10-41
kant. bed.
v.v. Fr. D.
Dijk, Hanno v.
Wildervank
30- 8-42
kant. bed.
v.v. Fr. D. E.
Fransen, Adrs.
Breda
22- 8-41
kant. bed.
V.V.
Ginneken, Corn. v. (1)
Breda
5- 2-'09
kant. bed.
Fr.
Heeren, Jos.
Breda
16-11-41
kant. bed.
v.v.
Hilte, Joh.
Breda
1- 3-42
kant. bed.
v.v. Fr.
Hoosemans, Petrus
Breda
24-11-43
kant. bed.
v.v.
Huys, Antonius
Berg. op Z.
21-10-43
timmerm.
v.v.
Kanter, Adrs. de
Breda
2- 4-40
kant. bed.
v.v.
Kimmel, Jac. (2)
Breda
5- 7-41
kleermaker
Fr.
Kreek, Pieter de
R'dam
27-12-43
kant. bed.
v.v. Fr. D. E.
Kroskinsky, Chrs.
Breda
23-10-40
kant. bed.
v.v. Fr. D. E.
Maagdenberg, Nelly v. d.
Breda
1-10-44
kant. bed.
v.v. Fr.
Marijnissen, Maria
Breda
23- 1-42
kant. bed.
v.v.
Mulders, Louise
Ginneken
26- 6-42
kant. bed.
v.v.
Pruisen, Corns, van
Breda
10-12-09
kant. bed.
v.v. Fr. D. E.
Schakel, Ants.
Breda
4- 2-44
kant. bed.
v.v.
Sips, Johs.
Breda
18- 3-40
kant. bed.
v.v. Eng.
Sips, Hendrs.
Breda
27- 6-13
slager
v.v.
Smal, Adra.
Breda
16- 6-13
kant. bed.
v.v.
Tempelaars, Adra.
Princenhage
13- 3-42
zonder ber.
v.v.
Oosterhout
Tempelaars, Govs.
(N.B.)
11- 4-41
kant. bed.
v.v.
Nijmegen
Timmermans, Gers.
(Hees)
30- 5-'09
kant. bed.
v.v. Fr. D. E.
Voort, Emile v. d.
Breda
11-11-42
mach. bankw.
v.v. Fr. D. E.
Vorstenbosch, Ants. v.
Breda
1- 5-42
kant. bed.
v.v. Eng.
(1) Leerlinge, die reeds in het bezit was van een diploma voor
de v.v.
(2) Leerling, die reeds in het bezit was van een diploma voor
de v.v.