U|n 4/5 maandag Vm vrijdag Princenhage Boaimaar Centrum - Centraal Station - Brabantpark Heuedenhout
UJN
1 s
4
5
4
5
4
5
4
5
4
5
4 1
4
5
4
5
4
5
4
5
4
5
4
1
4
S
4
5
4
5
4
4
Ambacht anlaan
I
I
01
6.18
01
6.41
01 1
6.55
7.03
01
7.15
(«1
722
735
7.43
1
735
1
6.00
17.55
18.03
18.15
18.34
18.46
19.00
19.16
19.30
19.46
20.00
20.16
2030
20.46
21.00
21.16
21.30
22.00
(XI
22.37
23.07
1
0.07
Mgr.Nolanapt
I
I
8.22
6.45
7.00
7.06
720
724
7.40
7.46
18.00
18.08
18.20
18.39
18.52
19.05
1932
19.35
19.52
20.05
2032
20.36
20.52
21.05
2132
21.35
22.05
22.42
23.12
0.12
j
ZVKda Baronla
l
I
636
6.50
7.06 j
7.14
724
724
7.46
734
8.04
11
18.06
18.14
1836
16.44
18.56
19.10
19.26
19.40
19.56
20.10
2036
20.40
20.56
21.10
2136
21.40
22.09
22.46
23.16
0.16
Ouda Vaat
I
I
6.34
6.56
7.14
7.21
724
7.41
7.54
6.01
1
8.14
18.14
18.21
18.34
18.50
19.02
19.16
19.32
19.46
20.02
20.16
20.32
20.46
21.02
21.16
21.32
21.46
22.15
22.52
23.22
032
CanV.Statton
I
I
6.38
7.03
7.16
7.26
724
7.46
7.56
6.06
1
•.1* |TM
18.18
18.28
18.38
1855
19.05
19.21
19.35
19.51
20 05
20.21
20.35
2051
21.05
2131
21.35
21.51
22.16
2255
23 25
0 25
Cantr.Stauon
I
6.40
6.50
7.00
7.10
7-20
7.30
7.40
7.50
6.00
6.10
i.20
1
U7
16-20
18.30
18.40
16.56
19.08
1933
19.38
19.53
20.06
2033
2038
20.53
21.06
2133
21.36
21.53
22.23
22.57
23 27
0.32
j
Brabantplaln
I
I
6.47
6.57
7.07
7.17
727
7.37
7.47
737
6.07
6.17
1637
18.37
18.47
19.02
19.14
1939
19.44
19.50
20.14
2039
20.44
20.69
21.14
2139
21.44
21.59
2239
23.03
23.33
0.38
j
Wldaran
I
I
6.50
I
7.10
I
7.30
I
7.50
I
8.10
I
1
8.30
i
I i
a
18.30
I
18.50
1
19.17
1
19.47
1
20.17
I
20.47
I
21.17
I
21.47
I
22.32
I
23.35
0.40
j
Epalanbatg
I
822
I
7.00
I
730
1 1
7.40
I
6.00
1
630
1
18.40
I
19.04
1
19.31
I
20.01
20.31
I
21.01
I
2121
I
22.01
I
23.04
1
I I
Haarbaan
I
6.26
6.53
7.04
7.13
724
7.33
7.44
733
1.04
6.13
634
1
833
18.33
16.44
18.53
19.07
19.19
19.34
19.49
20.04
20.19
2034
20.49
2£.04
21.19
21.34
21.49
22.04
22.34
23.07
2227
0.42
m
[1]Bus begint 3 minuten eerder op de halte Nwe Heilaarstraat.
[2] Bus rijdt voor uilstappers door tot halte Hoogelnd.
[3] - Rijdt vla route lijn 4 Irenestraat - Vlaszak) naar Centraal. Station.
Breda. 2 daoambar 1»M/HM/LK/»M33