4
U|M«f
J.
01
7*8
I
01
07
•23 8*7 (S3 §07 923 9.37 8*3
9.39 9J09 t 929
929 IM t 929 999
929 1.4} IS8 8.12 929 9*2 969
8.34 1 41 8.04 8.18 •.34*481004
18.08
18.08
I
18.13
18.18
18.14 1929
18*8
18.18
1922 182t
18.3810.34
1834 18 44 18*41
I 18*8
18*8 18*81
I
18.43 18*3 i 11.811
I
18.48 18.48 11.001 Til
1846 18*4
18.48
18*8
18 62 17.03
18 68 17.08
17.06 17.14 17.44
17.08 17.48
I in® I
17.13 17*3 17.48
17.18 1738 1765
17*3 1887
t 18*8
17*8
17.88 1813
11.04 1818
18*3
I
18*8
10 JO
18.34
I
18.371
I
1838|
I
I I
I
18*31
I
n*41 m
21.07 31*3 21*7 21*3 22 07 22.37 2307
31.08 21*8 22.08 23 08
31*8 2168 22.40
21.13 31*8 21.42 21.68 22.12 32 42 33.12
21.18 21.34 21 48 22 04 22 18 22 48 23 18
23*7
I
007|
I
I 0081
23.40
I
I
0.121
I
018|
C«n».SMM
Oude Ve*
MprNotorwpt
8.00 8*1 1*8 1*1 8.08 8*1 8*8 8*1 10.08
8.19 8*4 8.40 8*4 8.10 8*4 8.40 8*4 10.10
8.18 8*8 8.46 868 8.16 8*8 8.46 868 10.16
8*3 8*3 848 803 8.18 0.34 8.48 10.03 10.10
8*8 8*8 899 808 8*8 8*8 1*8 10.08 10*8
1929
18*3
18*0
18*6
18*1
18*4 18*8
10*6 10*3
18*2 10*8
18*7 18*6
10*3 11.81
i
KM 11 .M 11.1*1
I
KM 11» 11.li|
I
11.01 11.1* 11H|
I
11.(7 11.1* 11J7I
I
11.11 1111 1tH|
[1] Bus begint 4 minuten eerder aan halte Hoogelnd.
[21 Bus rijdt voor uitstappers door tot de halte Burg.Sutoriusstraat.
[3] Rijdt via route lijn 4 Vlaszak Irenestraat) naar Princenhage.
1700 17.10
1703 17.16
17.10 17*2
17.16 17*7,
17*1 17*3
PI
17*0 17.30 1768
17*3 17*6 17*0
17*0 17.42 18.04
17*6 17.47 1808
17.41 17*3 1814
18.08 16*1
18.18 18*4
18.16 10*8
16*8 18*3
16*7 18*8
18*8
18*8
16*6
18*8
18*7
I
16.611
I
16*41
I
18.60|
I
18.83|
I
18.081
21*1
21*4
21*8
21*3
21.40
(2|
21*8 21*1
21.40 2164
21.46 21*8
21.48 22.03
21*7 22.10
PI
22*0
22*3
22*7
22*0
22*8
72 60
22.63
22*7
23.00
2308
23*0
23*3
23*7
23.30
23*6
I
0321
I
0.36|
I
0*8|
I
0.42|
I
0 48|
PI
r 1»TVHMAJC/*M36
15"